Szybki kontakt: 664 917 532

Jak działamy

Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Oferujemy kompleksowe usługi związane z oczyszczaniem oraz utrzymaniem przestrzeni. Za cel stawiamy sobie jak najwyższą jakość prac – zadowolenie Państwa i Państwa klientów oraz lokatorów jest dla nas priorytetem. Stąd przy realizacji usług korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy oraz doświadczonej kadry pracowniczej.

Wszyscy nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług, czego dowodem są wystawione nam rekomendacje.

Sprzęt

Firma dysponuje nowoczesnym i wysokowydajnym sprzętem do prac porządkowych, dzięki któremu usługi świadczone są szybko i z najwyższą jakością. Przy realizacji zleceń wykorzystujemy m.in. kosiarkę samojezdną z funkcją zbierania i mielenia trawy, mogącą pełnić również rolę pługa (Craftsman), kosiarki Al-ko, kosy spalinowe Oleo-Mac oraz dmuchawy marki Stihl. W ten sposób powierzone nam tereny zawsze wyróżniają się czystością.

Kadra

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników. Cała nasza kadra to grupa doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi tworzących sprawnie działający zespół, gotowy do szybkiego wykonania powierzonych prac. Sprawdzeni przy realizacji wielu zadań pracownicy gwarantują, że Państwa zlecenia będą zawsze wykonane na czas. Dodatkowo jakość i solidność zabezpiecza nasz system nadzoru.

Zakres pac

Zajmujemy się wszelkimi pracami z obszaru oczyszczania. Obejmujemy, w tym zakresie utrzymanie budynków zarówno prywatnych jak i publicznych oraz komercyjnych, utrzymanie terenów zewnętrznych, a także usługi dodatkowe. Bardziej szczegółowy opis świadczonych przez nas usług znajduje się na stronie oferta.

Referencje

Referencje 8Referencje 1Referencje 2Referencje 3Referencje 4Referencje 5 Referencje 6Referencje 7

Formularz kontaktowy

Prosimy użyć formularza poniżej w celu skontaktowania się z nami. W miarę możliwości prosimy o uzupełnienie jak największej ilości informacji w ten sposób będziemy mogli udzielić dokładniejszej odpowiedzi - Błysk - sprzątanie Kraków i okolice.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy zadać je uzupełniając jedynie pole "Informacje dodatkowe".

Imię i nazwisko*lub nazwa firmy
Email*kontaktowy
Telefondo szybkiego kontaktu
Rodzaj powierzchniprzeznaczonej do sprzątania (biuro, przychodnia lekarska, magazyn itd.)
Powierzchnia(w m2)
Czestość sprzątania(codziennie, raz w tygodniu, tylko w weekendy itd.)
Godziny sprzątania(ranne, popołudniowe itd.)
Informacje dodatkowe
Sprzątanie Biur Kraków, Firma Sprzątająca - Copyright © 2010 P.H.U. Błysk | Pozycjonowanie - LTB